Cariere

TRAINER/ FORMATOR COAFOR

Esti o persoana vesela, pozitiva, empatica? Stii sa comunici si sa motivezi pe cei din jur, sa-i ajuti sa ofere ce este mai bun in ei si pui succesul lor deasupra orgoliului tau? Vrei sa faci parte din echipa de traineri alaturi de celebrul hairstylist Marian Cotoi?  Atunci vino alaturi de noi!

Profilul candidatului:

  • Excelente cunostinte si abilititati de concepere si livrare a programelor de invatare si dezvoltare
  • Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare a programelor de training
  • Excelente abilităţi de inter-relaţionare cu o mare diversitate de persoane
  • Abilităţi de rezolvare de probleme şi de luare de decizii
  • Inovatie si gandire creativa
  • Orientare colaborativa
  • Cunoştinţe de operare pe calculator
  • Bune cunoştinţe de limba engleză
  • Minim 3 ani de experienta in acest domeniu

Descrierea postului:

  • Organizeaza, concepe, livrează si facilitează programele de training şi dezvoltare pentru cursanti conform cerintelor Ministerului Muncii si Ministerului Educatiei
  • Efectueaza cursuri/training pentru cursanti
  • Identifica nevoile de învăţare şi dezvoltare la nivelul cursantului
  • Participa la cursuri de pregatire interna

Beneficii oferite:

  • Pachet salarial motivant
  • Oportunitate de dezvoltare intr-un mediu de lucru profesionist
  • Posibilitate de dezvoltare pe plan professional

Persoanele interesate ne pot contacta telefonic la 0735 785 600.

Facebooktwittergoogle_plus